Vydavateľstvo DON BOSCO pozýva na diskusiu ku knihe (nielen) MOJA REAL LIFE STORY

Diskutovať o knihe Moja Real Life story, ale aj o tom, aký je život youtubera, o živote na sociálnych sieťach, o tom, ako žiť s mladými a ako motivovať ľudí v živote, bude saleziánka Lamiya, známa na sociálnych sieťach spoločne s moderátorom (a súčasne hosťom) – spisovateľom, básnikom a hudobníkom Štefanom Chrappom. Diskusia sa koná v utorok 6. februára o 17:00 v kníhkupectve Panta Rhei v bratislavskom Auparku.

Moja Real Life story je skutočným príbehom Philippa Mickenbeckera, youtubera s miliónmi sledovateľov, spoza kamery. Príbeh, ako sa so svojím bratom dvojčaťom a lietajúcou vaňou preslávili na YouTube. Ako dostal rakovinu a ako Boh prijal jeho bezočivú výzvu: „Ak existuješ, tak ma uzdrav!“ Ako ich sestra zomrela pri leteckom nešťastí a ako to zvládli. A ako Philippovi napokon došlo, že mnohé „náhody“ v jeho živote vôbec neboli náhodami.

Philipp Mickenbecker (1997 – 2021), známy fanúšik outdoorových aktivít, perfekcionista a youtuber s miliónmi sledovateľov. S dvojčaťom Johannesom sú dôkazom, že pre Real Life Guys (známa outdoorová skupina/kanál na youtube) naozaj nie je nič nemožné.

Kniha ponúka hlboké svedectvo mladého človeka o radosti zo života. O „bláznovstve“ veriť v nemožné veci, najmä vtedy, keď všetci ostatní tvrdia, že to nikdy nemôže fungovať. Philipp postupne odkrýva aj svoje vnútro. Ako „spoznal“ Boha, našiel si k nemu cestu. Napriek sláve a ustavičnému pohybu mu napokon došlo, že práve vďaka Bohu mnohé „náhody“ v jeho živote vôbec neboli náhodami.

Peter Novák, Vydavateľstvo DON BOSCO

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.