Vydavateľstvo Don Bosco prináša knihu o živote Márie Dominiky Mazzarellovej

(Bratislava, 21. júna 2019) – Vo vydavateľstve Don Bosco vyšla v mesiaci jún krásne ilustrovaná knižka o svätej Márii Dominike Mazzarellovej, spoluzakladateľke Inštitútu Dcér Márie Pomocnice (saleziánok). Kniha s názvom Sen o radosti je určená najmä deťom v predškolskom a mladšom školskom veku.

„V Taliansku je pekný slnečný deň. Neďaleko Turína, v dedine Mornese, prichádza na svet krásne dievčatko. Je 9. mája 1837. Rodičia dajú svojej dcére meno Mária Dominika. Čoskoro ju budú všetci volať Main…“

Texty sú písané jednoduchým jazykom a veľkým písmom, takže ponúkajú komfortné čítanie deťom aj tým skôr narodeným. Kniha má formát 170 x 240 mm a obsahuje aj veselé hádanky a maľovánky.

Pri objednávke tejto knihy na www.donbosco.sk do 30. júna 2019 dostanete knihu Moje krásne rozprávky ZADARMO. Viac o novinke Sen o radosti nájdete tu: http://www.donbosco.sk/tovar/sen-o-radosti.

Informoval: Peter Novák

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.