Vydavateľstvo Don Bosco prináša portrét saleziánskeho misionára dona Daniela Pravdu

(Bratislava, 14. októbra 2019) – Svätý Otec František vyhlásil október 2019 za Mimoriadny misijný mesiac. Pri tejto príležitosti ponúka vydavateľstvo Don Bosco knižnú novinku o saleziánovi a misionárovi Jozefovi Danielovi Pravdovi.

Na pochopenie veľkosti príbehu je mnohokrát potrebný odstup a pohľad na ovocie. Ak sa upneme na detail, ktorý nie je dôležitý, stratíme zmysel pre podstatu. Autor knihy Pavol Karaba hovorí: „Prečítajte si rozprávanie o jeho životnej púti. Možno budete ohromení. Náš Daniel je dôkazom, že aj malý človek vie svojím životom napísať veľký príbeh. Jeho rozprávanie je fascinujúce, priame, poučné a pre nás v mnohom znepokojujúce. A jednako – podľa jeho vlastného vyznania – ide o život obyčajného veriaceho človeka.“

Knihu je možné zakúpiť si TU.

2019 10 14 Pravda2

Informoval: Peter Novák

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.