Vydavateľstvo DON BOSCO pripravilo pre deti veselý TIK-TAK blok aj Adventný kalendár – betlehem

(Bratislava, 15. októbra 2020) – V týchto dňoch vydalo Vydavateľstvo DON BOSCO pre deti veselý blok na rok 2021 aj vystrihovačku na blížiaci sa Advent.

Veselý TIK-TAK blok 2021 ponúka 8- až 12-ročným deťom milé príbehy, ktoré postupne porozpráva dvanásť mesiačikov. Okrem toho je diár plný zaujímavostí, drobností pre radosť, zábavných úloh a vtipov. TIK-TAK blok 2021 obsahuje:

• Mesiačikov príbeh• Mesačné zaujímavosti• Mesiac s pápežom Františkom• Môj priateľ – o živote svätca, ktorý má zaujímavý patronát• Raketový mix – rôzne iné zábavné aktivity • Maľovanky, hlavolamy, tajničky, vtipy

TIK-TAK blok 2021 má 96 strán, formát A6 a špirálovú väzbu. TIK-TAK blok nájdete tu: http://www.donbosco.sk/tovar/tik-tak-blok-2021

Adventný kalendár tvorí jednoduchá vystrihovačka betlehema. Stačí ju vystrihnúť a počas Adventu každý deň rozžiariť novou hviezdou a zaujímavou ozdobou. Na Vianoce môže mať každé dieťa pod stromčekom svoj jedinečný betlehem. Kalendár má formu zloženej A3 (4 strany, formát A4).

Adventný kalendár nájdete tu: http://www.donbosco.sk/tovar/adventny-kalendar-betlehem

Vydavateľstvo DON BOSCO je súčasťou saleziánskeho diela s osobitným poslaním šíriť evanjeliové hodnoty a dobro v podobe kvalitných kníh. Viac o vydavateľstve na www.donbosco.sk.

Informoval: Peter Novák

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.