Vydavateľstvo DON BOSCO s knižnou novinkou Topánky pod posteľou – príbehy od Bruna Ferrera

(Bratislava, 2. júla 2021) – Viac ako štyridsať príbehov s veľmi inšpiratívnym obsahom prináša Vydavateľstvo DON BOSCO vo svojej letnej knižnej novinke od Bruna Ferrera s názvom: Topánky pod posteľou. Krátke príbehy končia malou myšlienkou a pôsobia ako „tabletka duchovnej múdrosti.“ Stačí jedna na deň. Po prečítaní príbehu „nemôžete“ zostať tým, kým ste boli.

Knihu si môžete objednať TU.

Ukážka z knihy Topánky pod posteľou:

Päťdesiatročná žena utrpela vážne popáleniny pri požiari vo svojom dome. Po dlhom pobyte v nemocnici vyrozprávala:„Dvadsať dní som tápala medzi životom a smrťou. Takmer som sa zadusila. Kričala som na smrť: ‚Skonči to! Vezmi si ma!‘ Do sveta živých ma vrátila neha v pohľade lekára a tiež ruža, ktorú mi položili na nemocničný stolík.“

Tebe, kto čítaš túto stranu, dávam ružu… aby si cítil jej sladkú letnú vôňu. Aby si obdivoval jej sýtu a dokonalú farbu. Aby si pochopil, že má tŕne, no musíš vedieť, kde ju chytiť, aby ťa tŕne neporanili. Aby si objavil jej vzácne srdce. Aby ťa lupene mohli hladiť a zahnať smútok a chlad, nech by sa ti stalo čokoľvek…(Jean Debruynne)

Informoval: Peter Novák

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.