Vydavateľstvo Don Bosco získalo ocenenie Najkrajšia kniha Slovenska 2017

(Bratislava, 29. mája 2019) – Výsledky súťaže najkrajšia kniha Slovenska za rok 2017 potešili Vydavateľstvo DON BOSCO, ktorého kniha s názvom: Príbehy pre potešenie duše získala diplom v oblasti krásnej literatúry. Autorom knihy je obľúbený a známy kňaz Bruno Ferrero.

„Tešíme sa tomuto oceneniu, ktoré nás povzbudilo a ukázalo, že robíme veci dobre. Ďakujem všetkým, ktorí na knihe participovali, ako aj porote a našim čitateľom. Toto ocenenie nás motivuje. Aj naďalej chceme prinášať pekné a hodnotné knihy,“ povedal Ján Miško, riaditeľ vydavateľstva DON BOSCO.

Hlavným usporiadateľom súťaže je Bibiana, medzinárodný dom umenia pre deti, spoluusporiadateľmi sú Ministerstvo Kultúry SR, Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu (MŠVVŠ) SR, Slovenská národná knižnica a Zväz polygrafie na Slovensku.

Viac o knihách z dielne Vydavateľstva DON BOSCO nájdete na www.donbosco.sk.

Informoval: Peter Novák

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.