Výhodná ponuka na liturgické víno a hostie z vydavateľstva Don Bosco

(Bratislava, 19. septembra 2014) – Vydavateľstvo Don Bosco patrí medzi najväčšie kresťanské vydavateľstvá na Slovensku. Pri príležitosti Roku Sedembolestnej Panny Márie sa chceme poďakovať všetkým kňazom za ich poslanie a službu na rôznych miestach Slovenska.

Zároveň hľadáme spôsob, ako si vzájomne pomôcť a spolupracovať s kňazmi a farnosťami. Už niekoľko rokov vydávame obľúbenú edíciu Viera do vrecka, prostredníctvom ktorej si veriaci prehlbujú nielen svoje vedomosti v súlade s náukou Cirkvi, ale učia sa budovať aj intenzívnejší vzťah s Bohom.

Rozhodli sme sa pripraviť kňazom a farnostiam túto zaujímavú ponuku: každý mesiac Vám pošleme zadarmo 1000 ks hostií, 0,7 l fľašu kvalitného omšového vína a 30 g tymianu. Stačí, ak PREDPLATÍTE do Vašej farnosti aspoň 30 ks predplatného edície Viera do vrecka na rok 2015 alebo každý mesiac KÚPITE do Vašej farnosti aspoň 40 ks brožúr z edície Viera do vrecka.

Navyše všetci kňazi majú v našom internetovom kníhkupectve www.donbosco.sk nárok na zľavu 20 % na väčšinu sortimentu.

Edíciu Viera do vrecka si za pár rokov jej vydávania obľúbilo už niekoľko tisíc veriacich na celom Slovensku a získala si aj priazeň otcov biskupov. Katechetické príručky pre každého kresťana, ktoré tvoria túto edíciu, sa každý mesiac venujú inej téme. Ročné predplatné v sume 12 EUR zahŕňa 12 brožúr.

Ak Vás naše vyššie uvedené ponuky zaujali, prosíme, kontaktujte nás na: vieradovrecka@donbosco.sk alebo 02/5557 2226 Viac na www.donbosco.sk.

Tím Vydavateľstva Don Bosco

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.