„Vykroč s Matkou!“ pozýva dievčatá tím GPS

(Bratislava, 19. decembra 2019) – Na sviatok Nepoškvrneného počatia Panny Márie, sestry saleziánky symbolicky spustili prihlasovanie na ďalší kurz GPS. Tento rok sa rozhodli kráčať po dobrodružnej ceste rozlišovania povolania s Matkou.

GPS je ponuka pre mladé dievčatá vo veku 17 až 26 rokov, ktoré riešia otázku povolania. Cieľom kurzov je spoločne vytvoriť priestor pre účinnejšie načúvanie svojmu srdcu, a tak napomôcť ceste rozlišovania a sprevádzania akéhokoľvek povolania. Kurz chce posilniť všetky rozmery, ktoré hýbu mladou ženou a venovať sa rôznym témam.

„Ponúkame víkendové kurzy prežité v rodinnej atmosfére a prostredí, kde sa dievčatá môžu cítiť slobodne a otvorene. V minulom roku víkendové stretnutia vyvrcholili púťou do Mornese a Turína, tento rok nás čaká putovanie po Slovensku, ktoré odštartujeme práve na sviatok sv. Márie Dominiky Mazzarellovej, spoluzakladateľky FMA,“ prezradili členky tímu GPS.

Na najbližší kurz sa záujemkyne môžu prihlásiť do 3. januára 2020. Zúčastní sa ho prvých 15 prihlásených dievčat, preto je potrebné odoslať vyplnený prihlasovací formulár čím skôr.

Dátum a miesto: 10. – 12.1.2020, Dolný Kubín

Kurz GPS je stále otvorený a flexibilný. Kto chce, môže v stretnutiach pokračovať, kto nie, môže prísť jednorazovo. S členkami tímu je možné komunikovať kedykoľvek prostredníctvom e-mailu gps.fma@gmail.com. Info nájdete tiež na facebooku.

GPS tím

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.