Vypočujte si na Rádiu Lumen rozhovor o ujovi Kaščákovi

(Bratislava 6. augusta 2012) – Ďalšia možnosť vypočuť si v rozhlase niečo o saleziánoch v časoch socializmu. V rámci praktickej príručky pre každého kresťana Viera do vrecka odvysiela Rádio Lumen rozhovor o koadjútorovi Jurajovi Kaščákovi. Reláciu Viera do vrecka vysielajú v sobotu 11. augusta o 10.00 h ráno. Moderuje Richard Senček, hosťom relácie bude salezián Pavol Dzivý. Komu nevyhovuje sobotný ranný termín, reláciu si bude môcť vypočuť v repríze nasledujúci piatok o 21.00 h.
 
Ujo Juraj Kaščák bol jedným z prvých saleziánov v Košiciach v roku 1962. So spolubratmi sa natrvalo usídlil v známom byte na Tatranskej ulici, kde chodili za saleziánmi v tých časoch viacerí vysokoškolskí študenti.
 
110423_ujo_kascak_hl.jpg
 
Viac informácii o nezabudnuteľnom zberačovi povolaní nájdete tu.
 
Program Rádia Lumen na sobotu – klik sem.
 
kt

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.