Zapáľme sa pre Vianoce!

(Bratislava, 30. novembra 2015) – Už po šiesty rok prichádza Laura, združenie mladých s Projektom: Vianoce. Ponúka krátke zamyslenia nad evanjeliom dňa doplnené o inšpiratívne videá a obrázky, ktoré budú čitateľov sprevádzať aj tohtoročným adventom.

Iniciatíva združenia Laura atraktívnym spôsobom približuje meditáciu nad Svätým písmom a pomocou predsavzatia pomáha čitateľom aj počas dňa žiť evanjeliom v konkrétnej službe lasky. O originalitu a mládežníckeho ducha projektu sa starajú mladí dobrovoľníci, ktorí sú jeho tvorcami.

„Cítime potrebu pokračovať v Projekte: Vianoce, ktorý je pre mladých užitočnou pomôckou pre hlbšie prežitie adventu. Taktiež vnímame pozitívnu odozvu a ohlasy od fanúšikov, že im projekt pomáha uvedomovať si Božiu prítomnosť v ich živote,“ priblížila Martina Mäsiarová, spolukoordinátorka Projektu: Vianoce.

Projekt: Vianoce prebieha na facebookovej stránke pod rovnomenným názvom a zamyslenia nájdete aj na webovej stránke združenia Laura www.laura-mladez.sk. Prvé zamyslenie bolo uverejnené na nedeľu Krista Kráľa. Ďalšie pribúdajú denne od prvej adventnej nedele až po sviatok Narodenia Pána.

Zdroj: www.laura-mladez.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.