Zaži Bibliu inak! Prihlás sa do Bibliqu

(Bratislava, 18. januára 2022) – Vďaka Bibliqu – Lige objaviteľov Slova, spoznáš krásu Božieho slova za pár minút denne a zasúťažíš si s kamošmi z celého Slovenska.

Spustili sme prvý ročník unikátnej biblickej ligy – Bibliqu, ktorú nosíš všade so sebou priamo vo svojom mobile. Ak chodíš do 8. ročníka ZŠ až 2. ročníka SŠ, daj dokopy tím a zabavte sa pri spoznávaní Svätého písma či plnení súťažných úloh. Pozor! Registrácia je otvorená pre max. 30 tímov, tak ju zbytočne neodkladaj. Súťažia 3- až 5-členné tímy, odmenený však môžeš byť aj ako jednotlivec. Liga trvá od začiatku februára do konca mája.

Hráš o účasť na Veľkej biblickej víkendovke

Obrázky, mapy, videá, podcasty, zaujímavé texty. Tento mix zabezpečí, že ťa spoznávanie Písma cez Bibliq bude naozaj baviť. Každý rok čítame inú knihu Svätého písma, ktorú zaujímavou formou vysvetľujú teologické hlavy. V prvom ročníku sa upriamime na Skutky apoštolov.

Navyše, otázky, ktoré ti napadnú pri čítaní alebo ktoré máš nezodpovedané v bežnom či duchovnom živote, ti radi zodpovedia na chatovacej platforme Bibliqu.

Tímy s najvyšším počtom bodov sa stretnú v júni naživo na Veľkej biblickej víkendovke, kde sa tváre z fotiek zmenia na nových kamošov.

Prihlási vás sprievodca

Na prihlásenie do Bibliqu potrebuješ sprievodcu. Môže to byť rehoľný brat či sestra, pán farár, katechéta či animátor, ktorý počas ligy sprevádza svoj tím avšak sám nesúťaží. Jeho hlavnou úlohou je prihlásiť tvoj tím do Bibliqu a povzbudzovať vás počas celého trvania. Ak nenájdeš sprievodcu, nesmúť, nie je to prekážka. Ozvi sa nášmu gamemastrovi Maťovi na gamemaster@bibliq.online a spoločne túto situáciu vyriešime.

Registrácia prebieha do 9. februára alebo do naplnenia kapacity (max. 30 tímov). Registračný formulár a všetky ďalšie dôležité informácie nájdeš na www,bibliq.online.

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.