Žilinskí študenti pozývajú na online Filmárske „pokecy“

(Žilina, 22. marca 2021) – Ako sa tvorí námet, čo je to postprodukcia a ako vyzerá natáčací deň? Pre nadšencov filmu pripravili študenti SOŠ sv. Jozefa Robotníka v Žiline sériu troch utorkových online streamov o filmárčine.  

V utorok, 16. marca, vyspovedala moderátorská dvojica, z radu študentov odboru grafik digitálnych médií, prvých hostí. O rady a svoje skúsenosti s obrazom a zvukom vo filme sa podelili pedagóg Andrej Konušík a kreatívny kameraman Tomáš Fečo.

Ďalší "pokec" s názvom Šlabikár filmovania sa uskutoční 23. marca a posledný filmový utorok bude patriť téme Pred kamerou. Živé prenosy diskusií môžete sledovať na facebooku SOŠ sv. Jozefa Robotníka alebo na Oratko online, vždy o 19:00.

Zdroj: facebook.com/SOSsvJozefaRobotnika

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.