Zlato z futbalového turnaja Kama si domov odniesli Bratislavčania

(Banská Bystrica, 31. marca 2014) – Približne 207 mladých chlapcov sa 29. marca zúčastnilo finále celoslovenského futbalového turnaja KAMA. Do Banskej Bystrice zavítali tímy z viacerých slovenských saleziánskych stredísk. O víťazný pohár hrali družstvá z Trnávky, Námestova, Trnavy, Humenného, Dolného Kubína, Michaloviec, Bardejova, Ostrovian, Miletičky, Mamateyovej, Prešova, Košíc či Žiliny.

Najviac sa darilo chlapcom z Bratislavy. Tím z Trnávky vyhral kategóriu mladších a tím z Miletičky kategóriu starších. Trofeje za druhé a tretie miesto si odniesli, v kategórii mladších Námestovo a Trnava, v kategórii starších Námestovo a Mamateyova.

Heslo turnaja „Daj viac“ potvrdili slová najlepšieho hráča v kategórii starších Jana: „Nejde o to, že som dostal cenu za najlepšieho hráča, ale o to, čo som spravil pre tím.“

Zdroj: www.sbb.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.