Bojujeme o dušu, na ihrisku aj v živote!

(Bratislava, 2. apríla 2014) – Dnešným dňom sme zahájili ďalšiu etapu medializácie a PR komunikácie hier PGSI 2014, ako aj prvú časť podpornej celoslovenskej kampane pre lepšiu poznateľnosť a podporu hier PGSI 2014.

Bojujeme o dušu, na ihrisku aj v živote! To je motto XXV. Medzinárodných saleziánskych športových hier PGSI 2014. Headline (motto) vhodne vizuálne dopĺňa emócia športovca, ktorý kľačí so zdvihnutými rukami a tvárou dona Bosca na drese. Mnohí z nás si v pamäti isto vybavia podobný moment, kedy sme s úplným nasadením konečne dosiahli svoj cieľ, v tomto prípade športový výkon, ocenenie v podobe gólu, bodu či úspešného víťazstva. Hry PGSI 2014 sú o športových zážitkoch, ale takisto aj o duchovných, a preto je na mieste spomenúť, že boj o víťazstvo pre mnohých mladých znamená aj boj o víťazstvo za vlastnú dušu.      S kampaňou nám pomáhajú aj viacerí partneri, mediálni partneri či médiá ako také. Naším významným partnerom je profesionálna reklamná agentúra TRIAD Advertising, ktorá nám vypomáha s celkovou kreatívou (vizuál, headline kampane, príprava podkladov) a práve im patrí veľká vďaka. Z našej strany sme sa snažili a snažíme o také zadania a výsledný efekt, aby kampaň a celá organizácia hier bola prepojená so saleziánmi, s duchovným posolstvom, bola blízka mladým ľuďom, súčasne dynamická, moderná a oslovujúca širokú verejnosť.

Kampaň pozostáva (a bude pozostávať) z nadlinkovej aj podlinkovej komunikácie, aktivít. Jej súčasťou sú billboardy, postery A1 (centrum Bratislavy a okolie), postery A3, promo spot pre veľkoplošné obrazovky a sociálne siete, digitálne citylighty, bannery na stránkach mediálnych partnerov, autoplachty, ako aj brožúry, newsletter, FB cover fotky a pod.. Väčšina medializácie je zameraná na Bratislavu, predovšetkým kvôli samotným účastníkom hier, ale takisto kvôli Bratislavčanom a tým, ktorí to na športoviská nebudú mať ďaleko a tak sa budú môcť prísť pozrieť a povzbudiť slovenské, ale aj iné teamy mladých športovcov a športovkýň.

Hry PGSI podporili partneri a mediálni partneri: SEPS, ZSE, TV NOE, MESTO BRATISLAVA, BKIS, TRIAD ADVERTISING, WEBNOVINY.SK, SITA, ZOZNAM.SK, MCDONALD´S, MEGALOMAN, QEX, SWAN, NADÁCIA BVS, RONA, ŠPORTOVÁ HALA MLADOSŤ, BRATISLAVA – NOVÉ MESTO, BSK, TV LUX, KATOLÍCKE NOVINY, RÁDIO LUMEN, FMA, LAURA, EXALLIEVI DON BOSCA, VYVESKA.SK, SVETKRESŤANSTVA.SK, VYDAVATEĽSTVO DON BOSCO, ASC SLOVAKIA, CESTA+, POSTOY.SK, ČASOPIS DON BOSCO DNES.

Dnes sme v rámci PR aktivít zverejnili do médií tlačovú správu, v ktorej sa dozviete viac o konaní hier PGSI, ale hlavne aj o programe otváracieho ceremoniálu. Správu si môžete pozrieť TU.

Peter Novák, spoluorganizátor, PR manažér a hovorca hier PGSI 2014

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.