Kedy sa saleziáni stanú najpočetnejšou kongregáciou na svete? Čítajte májové Cagliero 11

Májové číslo Cagliero 11 sa venuje predovšetkým téme saleziánskej formácie v Afrike a na Madagaskare, ktorú nám bližšie priblíži v príhovore bývalý rektor Saleziánskeho inštitútu filozofie a humanitných vied v Lomé (Tongo) fr. Dieudonné Otepko, SDB.

Mesačník nás povzbudzuje pridať sa k modlitbovým úmyslom pápeža Františka za formáciu rehoľných sestier, bratov a seminaristov; k čomu saleziáni pridávajú misijný úmysel – za formáciu povolaní v Kamerune v centrálnej Afrike.

Čo viac nájdete v aktuálnom čísle? Príhovor k sviatku Panny Márie Pomocnice, rozhovor s tvorcami krátkych mesačných videí CaglieroLIFE a tiež sa dozviete, kedy sa saleziáni stanú najpočetnejšou kongregáciou na svete. Príjemné čítanie!

Krátke animačné video zamerané na modlitbový úmysel pápeža Františka na mesiac máj.

Prosím, povoľte marketingové cookies, aby sme vám mohli zobraziť toto video.
Súhlasím s používaním marketingových cookies

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.