Spúšťame registráciu pre mladých zo stredísk na Víkend vďačnosti!

Posledné mesiace sa celá saleziánska rodina s vďačnosťou a radosťou pripravovala na oslavy storočnice. Dnes plní nadšenia pozývame mladých na Víkend vďačnosti, ktorý sa uskutoční 6. – 8. septembra v Bratislave.

Čo všetko nás čaká?

6. 9. v Bratislave
Víkend vďačnosti odštartujeme v piatok v bratislavskom saleziánskom stredisku na Mamateyovej. Bude to priestor na stretnutie, zoznámenie sa, zábavu aj spoločné stíšenie pri animovanej mládežníckej adorácii.

7. 9. v Bratislave
Sobotňajší program otvoríme slávením svätej omše v Gopass aréne (Športová hala Pasienky), na ktorej sa zíde celá saleziánska rodina. Na poobedie je pripravený slávnostný ceremoniál a večer si môžete vybrať medzi rôznymi ponukami, ako návšteva muzikálu Bola raz jedna klietka (DK Zrkadlový háj), čajovňa u saleziánov na Trnávke alebo športové turnaje v Petržalke na Mamateyke.

8. 9. v Šaštíne
Vyvrcholením Víkendu vďačnosti bude slávnostná svätá omša v Šaštíne za účasti otcov biskupov o 10:30 hod.

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.