Víkend vďačnosti

Pozývame vás na Víkend vďačnosti s podtitulom 100 rokov tvoríme silné 100rky. Za 100 rokov saleziáni prispeli k veľkému množstvu silných a pozitívnych príbehov ľudí na Slovensku. Obzrite sa za tým svojím 6. až 8. septembra!

Registrácia pre mladých zo stredísk

Na Víkend vďačnosti sú pozvaní všetci členovia saleziánskej rodiny! Pre mladých zo stredísk, saleziánov a saleziánky zabezpečujeme navyše ubytovanie, dopravu a stravu.

Ak budeš mať počas Víkendu vďačnosti aspoň 15 rokov a chceš zažiť, aké to je stretnúť sa s mladými z celého Slovenska a byť pri tom, ako saleziáni oslávia stovku, neváhaj a prihlás sa do konca júna!

Účastnícky príspevok na celý víkend je 55 eur. Nie je možné prihlásiť sa len na jeho časť. Cena zahŕňa ubytovanie, vstup na všetky časti programu, stravu, dopravu po Bratislave a parádny merch.

Registrácia je otvorená do 30. júna. Cez link nižšie sa registrujú aj saleziáni a saleziánky.

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.